Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalamata

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalamata, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Kalamata

Popis střediska Kalamata nebyl dosud přidán

Tipy na hotel v letovisku Kalamata

Akti Taygetos

Moderní hotel Akti Taygetos stojí na předměstí Kalamaty,v městečku Mani, v zelené zahradě. V prostředí, kde se divokost hor snoubí s klidem a modrou hladinou Jónského moře. V okolí je dostatek denní i noční zábavy. Oblázková pláž je od hotelu vzdálena 100 m. Letiště je 14 km.

1.

Elite City Resort


Elite hotel je klienty již poslední dva roky hodnocen jako nejlepší hotel. Ne náhodou. Vysoká úroveň služeb, prvotřídní kvalita jídel, pohodlné pokoje, velkoryse řešené společné prostory, výborná poloha přímo před písečnou pláží na konci atraktivního města Kalamata - tohle všechno utvrzuje v návštěvnících pocit, že tráví dovolenou v luxusním resortu. Důraz na detaily je vidět všude. Nechybí dokonce ani podchod na pláž. Ležíce na pláži si vychutnáte jedinečnou scenérii - pohled na majestátní pohoří Taygetos, v kombinaci s tmavě modrým širým mořem. Doporučujeme jako náš tip!

2.

Messinian Bay

Rozlehlý hotelový komplex Messinian Bay stojí přímo u oblázkové pláže jen 5 km od Kalamaty, hlavní města. Z hotelu je úchvatný výhled na západy slunce nad Jónským mořem. V okolí je dostatek restaurací, taveren a večerní zábavy.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---