Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Riviera

Elegantní hotel přímo u písečné pláže je součástí Grecotel Olympia Riviera Resortu. Rozkládá se podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini. Je vybudován ve stylu klasické antické architektury, evokující blízkost starověké Olympie, místa, kde se zrodily Olympijské hry. Nabízí ideální podmínky pro pohodovou relaxaci i možnost provozování řady sportovních aktivit.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympia Riviera, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Olympia Riviera

Elegantní hotel přímo u písečné pláže je součástí Grecotel Olympia Riviera Resortu (patří sem ještě Olympia Oasis). Rozkládá se podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini. Je vybudován ve stylu klasické antické architektury, evokující blízkost starověké Olympie, místa, kde se zrodily Olympijské hry. Nabízí ideální podmínky pro pohodovou relaxaci i možnost provozování řady sportovních aktivit.

Vybavení

Hotel Grecotel Olympia Riviera nabízí hlavní bazén s kaskádami směrem k moři a další bazén s brouzdalištěm, obklopený exotickou flórou. Lehátka s měkkými matracemi, slunečníky a plážové osušky u bazénů i na pláži bez poplatku, k dispozici jsou i převlékárny a sprchy na pláži. Hosté hotelu mohou využívat vybavení celého resortu Olympia Riviera Resortu, kde se nachází několik barů a restaurací včetně à la carte restaurací, hala, terasa, TV místnost s videem a herna s elektronickými hrami. Sportovně založení klienti mohou využít tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, minifotbal, lukostřelbu, šipky a bocciu. Mountain Bike Centrum zajišťuje pronájem kol a organizuje cyklistické výlety. Škola vodních sportů nabízí kurzy windsurfingu, parasailingu a plachtění. Možnost zapůjčení vodních lyží, kanoí a šlapadel.

Vybavení hotelu Grecotel Olympia Riviera doplňuje zlatnictví, obchod se suvenýry a minimarket. Animační tým hotelu připravuje během celého dne zajímavé sportovní i zábavné programy. Grecoland Club nabízí pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, v areálu je hřiště, vysoké židle v jídelně a dětské večeře jsou bez poplatku, stejně jako postýlky, na vyžádání lze zajistit hlídání dětí. Pro mládež od 13 do 17 let připravuje během hlavní sezóny zajímavé aktivity Club 4 U. Pravidelný večerní program pro dospělé včetně živé hudby, tance a světelné show. V celém areálu je wifi připojení bez poplatku.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio s CD přehrávačem, minibar, telefon, trezor a balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích a bungalovech se soukromými bazény.

Stravování

 Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří. Pro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin bagety a sendviče plněné čerstvými surovinami a salátem, jogurt s medem nebo ovocem, mléko, ovocné saláty, nealkoholické nápoje, džusy a zmrzlinu. Oběd pro děti je od 12.30 do 13.30 hodin.

Relaxační pobyty

Odborný personál Elixir Thalasso Spa s výhledem na moře zajišťuje několik druhů masáží včetně hydromasáží, fitness centrum s kardiozónou, saunu, thalasso bazén, jacuzzi a indickou terapii Ayurveda. Služby doplňuje kosmetický salón a kadeřnictví.

Hotel Grecotel Olympia Riviera na webu

Grecotel Olympia Riviera

Hotel Grecotel Olympia Riviera *****  - pokoje

Bungalov výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj výhled na moře; Junior bungalov suita; Rodinný pokoj výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.