Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Oasis

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympia Oasis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Olympia Oasis

Luxusní komplex je součástí Grecotel Olympia Riviera Resortu. Rozkládá se podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini. Nabízí ideální podmínky pro klidnou rodinnou dovolenou a současně možnost provozování řady sportovních aktivit.

Vybavení

Čtyři venkovní bazény, z toho jeden s mořskou vodou a vnitřní bazén v zimě vyhřívaný. Pro děti bazén s brouzdalištěm hlubokým 30 cm a bazén se skluzavkami a línou řekou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů i na pláži bez poplatku. Na pláži jsou k dispozici sprchy. V hotelu je několik barů, hlavní restaurace, taverna a asijská restaurace. Za poplatek možnost stravování v à la carte restauraci hotelu. Vybavení hotelu Grecotel Olympia Oasis doplňuje amfiteátr, terasa, TV místnost s videem, herna s elektronickými hrami, wifi připojení bez poplatku ve vnitřních prostorách hotelu.

Sportovně založení klienti mohou využít tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, minifotbal, lukostřelbu, bocciu a možnost vyjížďky na koních. Mountain Bike Centrum zajišťuje pronájem kol a organizuje cyklistické výlety. Škola vodních sportů nabízí kurzy windsurfingu a parasailingu. Možnost zapůjčení vodních lyží, kanoí a šlapadel. Vybavení doplňují obchody.

Pro děti je v areálu hřiště, vysoké židle v jídelně a dětské večeře jsou bez poplatku stejně jako postýlky, na vyžádání lze zajistit hlídání dětí. Pravidelný večerní program pro dospělé včetně živé hudby a tance.

Ubytování v hotelu Grecotel Olympia Oasis

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a bočním výhledem na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, SAT/TV, rádio, trezor, balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích, bungalovech nebo vilách.

Stravování

Dle ck, plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bufetu od 07.15 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.

• Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin. Možnost obědů v taverně na pláži.

• Dětské večeře od 18.30 do 19.00 hodin.

• Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření.

• Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, víno a zmrzlinu v taverně na pláži od 10.30 do 22.00 hodin.

• Dopolední snacky v taverně na pláži od 11.30 do 12.30 hodin.

• Odpolední snacky, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, víno a zmrzlinu v taverně na pláži od 16.30 do 18.00 hodin.

• Kávu, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno v baru na pláži od 10.00 do 01.00 hodin, zmrzlinu do 18.00 hodin.

• Kávu a sušenky v baru na pláži od 15.30 do 16.30 hodin.

• Kávu, horké nápoje, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje, koktejly, vodu, místní pivo, víno a zmrzlinu v baru na pláži od 20.00 do 01.00 hodin.

• Kávu, teplé nápoje, koktejly, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin.

• Půlnoční snacky v lobby baru od 23.30 do půlnoci.

• Po předchozí rezervaci možnost večeře v à la carte taverně na pláži s řeckými specialitami, všechny nápoje zahrnuty.

Relaxační pobyty

Elixir Thalasso Spa ležící vedle hotelu Olympia Riviera Thalasso nabízí několik druhů masáží včetně hydromasáží, fitness centrum s kardiozónou, saunu, thalasso bazén, jacuzzi a indickou terapii Ayurveda. Služby doplňuje kosmetické centrum a kadeřnictví.

Sport all inclusive

Tenisové kurty, hřiště na basketbal a plážový volejbal, minifotbal, stolní tenis, šipky, lukostřelba, fitness ve Spa centru.

Hotel Grecotel Olympia Oasis na webu

Grecotel Olympia Oasis

Hotel Grecotel Olympia Oasis ****+  - pokoje

Bungalov boční výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře; Rodinný bungalov boční výhled na moře; Rodinný pokoj boční výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.