Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kiparissia Beach

Příjemný rodinný hotel Kiparissia Beach se nachází na okraji zátoky u městečka Kiparissia na Peloponésu. Hotel je obklopen zelení a nabízí romantická zákoutí k pozorování západu slunce nad Jónským mořem. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 60 km. V blízkosti je menší vodní park se dvěmi skluzavkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kiparissia Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kiparissia Beach

Příjemný rodinný hotel Kiparissia Beach se nachází na okraji zátoky u městečka Kiparissia. Hotel je obklopen zelení a nabízí romantická zákoutí k pozorování západu slunce nad Jónským mořem. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 60 km. V blízkosti je menší vodní park se dvěmi skluzavkami.

Stravování

Snídaně. Bohatý americký bufet.

Ubytování v Kiparissia Beach

Vkusně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha), individuální klimatizace, telefon, lednice, TV, balkon. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel Kiparissia Beach nabízí prostornou recepci, bar, restauraci, pool bar, bazén s venkovním posezením, parkoviště, kongresové centrum, možnost připojení k internetu za poplatek.

Pláž

Písečná přírodní pláž je vzdálena od hotelu 200 m. Široká písečná pláž se slunečníky a lehátky za poplatek je vzdálena 450 m od hotelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.