Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Lakopetra Beach

V krásném, civilizačními vlivy nenarušeném prostředí přímo u moře naleznete nově zrekonstruovaný hotel největšího hotelového řetězce v Řecku, Grecotel Lakopetra Beach. Pouhých 30 minut od Patry, druhého největšího řeckého přístavu a 2 kilometry od „pitoreskní" vesničky Lakopetra. Vynikající vína, jeskyně s podzemními jezery, jedinečné přírodní lokality, náboženské a archeologické monumenty, úžasná historie a v neposlední řadě písečné pláže a křišťálově čistá voda Jónského moře vytváří z této části Peloponés ideální místo pro Vaši dovolenou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Lakopetra Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Grecotel Lakopetra Beach

V krásném, civilizačními vlivy nenarušeném prostředí přímo u moře naleznete nově zrekonstruovaný hotel největšího hotelového řetězce v Řecku, Grecotel Lakopetra Beach. Pouhých 30 minut od Patry, druhého největšího řeckého přístavu a 2 kilometry od „pitoreskní" vesničky Lakopetra. Vynikající vína, jeskyně s podzemními jezery, jedinečné přírodní lokality, náboženské a archeologické monumenty, úžasná historie a v neposlední řadě písečné pláže a křišťálově čistá voda Jónského moře vytváří z této části Peloponésu ideální místo pro vaši dovolenou. Pohodu prázdninových dní můžete vychutnávat ve stále zelené, rozkvetlé zahradě u sklenky něčeho dobrého, vyzkoušet své dovednosti při windsurfingu či projížďce na mořských kajacích, podnikat výlety po okolí nebo relaxovat na většinou poloprázdné pláži. O děti se vám v době, kdy si budete přát zůstat nerušeni, v dětském miniklubu postarají profesionálně vyškolení zaměstnanci. Grecotel Lakopetra Beach je ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Vybavení hotelu Grecotel Lakopetra Beach

Hotel Grecotel Lakopetra Beach je přímo u písčité pláže, bazén a dětské brouzdaliště, dětský klub GRECOLAND pro děti do 12 let, CLUB 4 U pro náctileté juniory, rozlehlá zahrada, několik restaurací, bar, tenisové kurty (profesionální výuka za poplatek), fitness, stolní tenis, volejbal, fotbal 5x5m, vodní gymnastika, aerobic, boccia, šipky vodní sporty - kanoe, šlapadla, windsurfing zdarma, ostatní za poplatek půjčovna horských kol animační, sportovní a zábavné programy lehátka a slunečníky zdarma

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – vlastní koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednice, terasa nebo balkon, telefon, TV/SAT, rádio, trezor. Možnost 1 až 2 přistýlek (palanda pro max. 2 děti). Rodinné bungalovy pro 4 členné rodiny (cenovou kalkulaci zpracujeme na vyžádání)

Stravování

all-inclusive deluxe – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne u pool baru a plážovém baru občerstvení (toasty, sendviče, koláče, zmrzlina apod.), káva, čaj, alkoholické a nealko nápoje místní výroby od 10:00 do 01:30 hodin.

Další údaje o hotelu Grecotel Lakopetra Beach

109 pokojů v hlavní budově, 2 patra s výtahem, 83 bungalovů v zahradě Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 7x týdně.

Grecotel Lakopetra Beach na webu

Grecotel Lakopetra Beach

Názory klientů na Grecotel Lakopetra Beach

Ještě jednou děkuji za úžasný týden v hotelu Lakopetra Beach v Lakopetře. Jela jsem sama do hotelu Lakopetra beach (5.- 12.7.) a rozhodně budu na tuto dovolenou dlouho vzpomínat ... Příkladný hotelový servis, milý personál, průzračné moře, dostatek soukromí a úžasná scenérie protějšího břehu patraského zálivu (a krásně osvíceného - do modra - mostu spojujícího Pelopones s pevninou) ... Jela jsem sem sama, záměrně bez rodiny, abych si odpočinula, vyčistila myšlenky a načerpala sílu do dalších měsíců - a to se vrchovatě naplnilo :-). Ještě jednou děkuji. S pozdravem, Martina Šemberová, spokojená klientka :-) (3.8.2009)

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.