Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Epidavria

Hotel Epidavria se nachází poblíž živého centra letoviska Tolo na Peloponésu, kde jsou restaurace, taverny, kavárny, bary, stánky s rychlým občestvením, potravinami, ovocem, zeleninou, butiky, krámky se suvenýry aj. Moře a písečná pláž jsou vzdáleny cca 80m přes silnici.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Epidavria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Epidavria

hotel Epidavria se nachází poblíž živého centra letoviska Tolo, kde jsou restaurace, taverny, kavárny, bary, stánky s rychlým občestvením, potravinami, ovocem, zeleninou, butiky, krámky se suvenýry aj. Moře a písečná pláž jsou vzdáleny cca 80m přes silnici.

Kapacita

v hotelu Epidavria je celkem 40 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde jsou 3 pevná lůžka a jedna přistýlka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou a balkónem s výhledem do vnitrozemí, na okolní zástavbu nebo na moře. Trezor na recepci zdarma, fén na vyžádání na recepci zdarma. Dětská postýlka je v hotelu Epidavria na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, vnitřní bar a kavárna s TV, výtah, vnitřní restaurace, venkovní restaurace na střeše hotelu s barem, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně – bufet. Večeře se skládají ze salátů (formou bufetu) a servírovaného předkrmu, hlavního chodu a dezertu.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 – 7€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Epidavria

3 hlavní výhody hotelu Epidavria: přátelská atmosféra, milý personál, krásný výhled z hotelové terasy na ostrůvky v moři a celé letovisko Tolo.

Web

Hotel Epidavria

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.