Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dream Drop

Apartmány a studia v klidném prostředí v krátké vzdálenosti veškerého občanského vybavení.  Díky krásné přírodě a blízkosti moře vytváří Dream Drop skvělé útočiště ke strávení poklidné dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dream Drop, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Dream Drop

Studia a apartmány Dream Drop jsou umístěny ve svěží zelené zóně v obci Kalo Nero. V obci samozřejmě nechybí řada obchodů, restaurací a místních taveren. Pro širší výběr je k dispozici město Kyparissia, které je vzdáleno přibližně 8 kilometrů, a kam se můžete dostat pravidelnou autobusovou dopravou. Zastávku najdeme ve vzdálenosti přibližně 150 metrů od ubytování. Díky krásné přírodě a blízkosti moře vytváří Dream Drop skvělé útočiště ke strávení poklidné dovolené.

Vybavení a služby hotelu

Hotel Dream Drop disponuje recepcí, televizním koutkem, Wi-Fi připojením zdarma a velmi dobře udržovanou zahradou.

Vybavení pokoje

Ubytování je možné v apartmánech pro 2 – 3 osoby a ve studiích pro 2 osoby. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením, klimatizací, Wi-Fi připojením, koupelnou s WC, fénem a balkónem. Stejně vybavená jsou i Studia.

Pláž u hotelu Dream Drop

Nejbližší písčito-oblázková pláž Kalo Nero je od komplexu vzdálena přibližně 400 metrů. Dobře organizovaná pláž s lehátky a slunečníky.

Vzdálenosti

Pláž Kalo Nero: cca 400 metrů Kyparissia: cca 8 kilometrů Obchody a taverny: 20-50 metrů Letiště Kalamata: 65 kilometrů

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.