Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

100+1 Řeckých zajímavostí

100+1 Řeckých zajímavostí je poznávací zájezd s trasou Praha – KalamataToloSpartaMystrasNafplioDelfyAthényprůplav Korinth – Mykény – Starý Korinth – Sarónské ostrovy Spetses a Hydra – Kalamata – Praha.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili 100+1 Řeckých zajímavostí, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

100+1 Řeckých zajímavostí

100+1 Řeckých zajímavostí je 12-ti denní poznávací zájezd.

Trasa zájezdu:

Praha – KalamataToloSpartaMystrasNafplioDelfyAthényprůplav Korinth – Mykény – Starý Korinth – Sarónské ostrovy Spetses a Hydra – Kalamata – Praha

Program zájezdu:

1. den - odlet z Prahy, přílet do Kalamaty, transfer do Tola, ubytování, večeře

2. den - snídaně, volno, fakultativně: výlet do nedalekého NAFPLIA, pevnost Palamidy, tržiště, večeře

3. den - snídaně, celodenní výlet autobusem do Delf po monumentálním mostě z Ria do Antiria (poplatek za přejezd mostu se hradí přímo na místě), cesta zpět do Tola, večeře

4. den - snídaně, celodenní výlet autobusem do Sparty a klášterů v Mystrasu, večeře

5. den - snídaně, volno, fakultativně: BARBECUE na ostrůvku Daskalio, večeře, noční plavba do nedalekého Nafplia (cesta autobusem nebo lodí - v ceně zájezdu)

6. den - snídaně, celodenní výlet po památkách v kraji Argolida, areál v Mykénách + Atreova pokladnice, Starý Korinth, divadlo v Epidauru, večeře

7. den - snídaně, celodenní výlet do Athén, okruh Athénami s prohlídkou střídání stráží před budovou parlamentu, Olympijský stadion, Národní archeologické muzeum, Akropolis, transfer zpět do Tola se zastávkou u průplavu Korinth, večeře

8. den - snídaně, volno, večeře

9. den - snídaně, celodenní plavba lodí na ostrovy v Sarónském moři Spetses a Hydra, večeře

10. den - snídaně, volno, fakultativně: celodenní výlet do OLYMPIE, večeře

11. den - snídaně, volno, večeře

12. den - snídaně, volno, transfer na letiště, odlet do Prahy. Transfery z letiště zdarma z 88 míst v ČR.

Orientační výše vstupného u výletů v ceně zájezdu cca 85 €/osoba. Každý účastník hradí přímo na místě.

Některé fakultativní výlety se konají jen v případě dostatečného počtu zájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.

Minimální počet účastníků na zájezd: 20 osob.

Cena zahrnuje:

Letenku Praha – Kalamata – Praha, letištní taxy, bezpečnostní taxy, palivovou taxu, emisní příplatek, transfer letiště – letovisko – letiště, 11x ubytování, 11x stravování dle popisu v katalogu, program, česky mluvícího delegáta, který podává výklad v autobuse, komplexní cestovní pojištění, pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb., propagační materiál.

Cena nezahrnuje:

Fakultativní výlety, vstupy a místního průvodce, přejezd po mostě (3. den).

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.