Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fanari

Studia Fanari s překrásným výhledem na moře a nedaleký ostrov Panagia se nachází na klidném místě, jen několik minut pěší chůze od pláže a náměstíčka v Gaios na ostrově Paxos. Doporučujeme obzvláště párům se zálibou v pěších túrách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fanari, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Fanari

Studia Fanari mají skutečně jedinečnou polohu s nádherným výhledem na moře a nedaleký ostrov Panagia. Nachází se na klidném místě jen několik minut chůze od pláže a náměstí v Gaios. Všechna studia jsou vybavena klimatizací.

Vybavení studií Fanari

300 m od oblázkové pláže 100 m od nábřeží městečka Gaios zahrada vodní sporty na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio Fanari - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, TV, klimatizace, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle ck, vlastní

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.