Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Syvota

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Syvota, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Syvota je příjemné přímořské letovisko nacházející se v oblasti Epirus téměř naproti ostrovu Korfu. Městečko má klidnou až mírně ospalou atmosféru. Najdete zde však dostatečný výběr taveren, obchůdků a kaváren, které leží zejména v blízkosti mořské promenády. 

Z malého přístavu v centru městečka se vyplouvají výletní lodi k blízkým ostrovům Antipaxos, Paxos a Korfu. Zapůjčit si můžete také motorový člun.

Členité pobřeží je lemováno svěží zelení. Malebné zálivy vytvářejí množství malých, komrních plážiček zvoucích ke klidnému odpočinku.

Pláže u Syvoty jsou jak písečné, tak i oblázkové a písčito-oblázkové. Větší pláže disponují veškerou vybaveností - lehátky a slunečníky, tavernami, bary i výběrem vodních sportů. Průzračně čistá, modrozelená voda místního moře vybízí ke šnorchlování.

Navštívit můžete například nedaleké městečko Pargu s Benátským hradem.

Tipy na hotel v letovisku Syvota

Partheniou studia a apartmány

Vila Partheniou se nachází v klidných uličkách Syvoty nedaleko centra a přístavu. V okolí naleznete množství taveren a obchůdků.

1.

Kimon studia

Vilka Kimon se nachází v klidné části Syvoty nedaleko centra a přístavu. V blízkém okolí naleznete taverny a obchody

2.

Eleonas apartmány

Komplex několika patrových vilek Eleonas se nachází na samém okraji Syvoty, v krásně udržované zahradě s hezkým posezením. Před vilou je zastávka vláčku, který vozí lidi na okolní pláže.

3.

Porto Syvota

Menší vila Porto Syvota je schovaná ve spleti úzkých uliček klidného centra Syvoty přibližně 50 m za přístavem. Je obklopena vilkami podobného typu s pěstěnými předzahrádkami. Cesta na nábřeží s nejbližším obchodem, tavernami, kavárničkami a obchůdky vám zabere jen pár minut.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku Restaurace / taverny, Bary / kavárny, Nákupy
--- • --- • ---
---