Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sakis

V objetí olivovníků, ve zcela tiché časti městečka Parga, vyrostl bílo-modrý dům vily Sakis – ideální volba pro všechny, kdo hledají klid a relax. Vila nabízí ubytování na poschodí nebo na přízemí pro dvě nebo tři osoby. Třilůžková studia mají manželskou postel a jako třetí lůžko buď pohovku nebo rozkládací křeslo. Všechna studia jsou světlá a prostorná, zařízena dřevěným nábytkem, s kuchyňským koutem, základním nádobím, ledničkou a stropním ventilátorem. Mají vlastní koupelnu/WC a balkon. Vila Sakis je vsazena do pečlivě upravené zahrady s altánkem. Hosté mohou využívat bazén v Mango klubu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sakis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
Žádná strava
Praha
Penzion
18 690 Kč
12
Žádná strava
Praha
Penzion
18 890 Kč
11
Žádná strava
Praha
Penzion
17 890 Kč
14
Žádná strava
Penzion
7 990 Kč

Popis domu Sakis a ubytování:

V objetí olivovníků, ve zcela tiché časti městečka Parga, vyrostl bílo-modrý dům vily Sakis – ideální volba pro všechny, kdo hledají klid a relax. Vila nabízí ubytování na poschodí nebo na přízemí pro dvě nebo tři osoby. Třilůžková studia mají manželskou postel a jako třetí lůžko buď pohovku nebo rozkládací křeslo. Všechna studia jsou světlá a prostorná, zařízena dřevěným nábytkem, s kuchyňským koutem, základním nádobím, ledničkou a stropním ventilátorem. Mají vlastní koupelnu/WC a balkon. Vila Sakis je vsazena do pečlivě upravené zahrady s altánkem. Hosté mohou využívat bazén v Mango klubu. Vzdálenost studií od pláže Valtos s množstvím lehátek, slunečníků a samozřejmě i barů, restaurací a taveren je cca 500 m a k nejbližšímu minimarketu se dostanete asi po 5 minutách chůze. Možnost doplatit si večeře v taverně Captain´s na pláži Valtos. V den odjezdu mají hosté k dispozici místnost v altánku se sprchou, toaletou a ledničkou a mohou si tak naplno užít i svůj poslední den dovolené.

Kapacita Sakis:

15 studií

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou do Pargy, která leží u Jónského moře v kraji zvaném Epirus, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy již od...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
11
Žádná strava
Praha
Penzion
18 690 Kč
12
Žádná strava
Praha
Penzion
18 890 Kč
11
Žádná strava
Praha
Penzion
17 890 Kč
14
Žádná strava
Penzion
7 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.