Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pargadise

Dvoupatrová kamenná vilka Pargadise s prostornými apartmány se nachází v klidném a příjemném prostředí velmi blízko atraktivní pláže Valtos. Apartmány jsou vhodné pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje rodinami s dětmi až po samostatné páry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pargadise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Pargadise

Dvoupatrová kamenná vilka Pargadise se nachází v pěstěné zahradě v klidném a zeleném údolí Valtosu. Dominantou zahrady jsou vysoké palmy, které vytvářejí exotickou atmosféru. Na krásnou pláž Valtos se dostanete po pohodlné cestě mezi zahradami za pár minut. Ve Valtosu naleznete obchody, kavárny a taverny. Pokud se vydáte po kamenném ochozu k benátské pevnosti, máte to jen skok do malebné Pargy. Cestou se vám naskytnou úchvatné výhledy na Pargu i na Valtosský záliv.

Vybavení apartmánů Pargadise

Prostorné a příjemně zařízené apartmány jsou v 1. patře. Apartmány mají 1 ložnici a 1 nebo 2 lůžka v obytné kuchyni (rozkládací gauč, 4. lůžko je přistýlka). Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně a do udržované zahrady Ve 2. patře domu je velký apartmán se 2 ložnicemi a prostornou kuchyní. Z apartmánu ve 2. patře je výhled na moře. Apartmány jsou účelně a příjemně vybaveny (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a dalších kuchyňských elektrospotřebičů). Koupelny s WC a sprchovým koutem jsou prostorné, v apartmánech je TV/SAT, klimatizace, sejf a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Rodina majitele bydlí v domě.

Stravování

Dle CK, bez stravování.

Pláž

Pláž Valtos se nachází asi 120 metrů od apartmánů Pargadise

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.