Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Parga Beach

Nově zrekonstruovaný hotel Parga Beach Resort, který se nachází v blízkosti malebného městečka Parga v destinaci Valtos, nabízí svým hostům luxus a relaxaci. Výhodou hotelu je jeho poloha, leží přímo na dlouhé písečné pláži Valtos a je umístěn přímo uprostřed krásné zahrady a olivového háje. Doporučujeme klientům, kteří rádi poznávají památky a krásné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Parga Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Parga Beach

Nově zrekonstruovaný hotel Parga Beach Resort, který se nachází v blízkosti malebného městečka Parga, nabízí svým hostům luxus a relaxaci. Výhodou hotelu je jeho poloha, leží přímo na dlouhé písečné pláži Valtos a je umístěn přímo uprostřed krásné zahrady a olivového háje. Doporučujeme klientům, kteří rádi poznávají památky a krásné pláže.

Vybavení hotelu Parga Beach

Hotel Parga Beach leží přímo na písečné pláži Valtos v blízkosti Pargy, 65 km od letištěbazén, dětské hřištěwi-fi připojení v hale stolní tenis, elektronické hry parkoviště, zahrada vodní sporty na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, centrální klimatizace, minibar, balkón nebo terasa.

Stravování

Dle CK, snídaně formou bufetu.

Další údaje

77 pokojů (bungalovy, suity)

Odkaz na web

Hotel Parga Beach

Aktuální popis od CK

DoporučeníJeden z nejlépe hodnocených hotelů na Parze, nabízející elegantně řešené pokoje v zemitých barvách a s výbornou kvalitou služeb. Doporučujeme pro...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.