Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

 Poznávací zájezdy Olympská riviéra

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili  Poznávací zájezdy Olympská riviéra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Tipy na hotel v letovisku  Poznávací zájezdy Olympská riviéra

Národní parky a moře Řecka

Poznávací zájezd s turistikou do utajené části severního Řecka, do divokého a neschůdného kraje Zagoria, do míst, kde leží ty největší poklady řeckých hor. Průchod kaňonem Vikos a výstup pod planinu Astraka jsou jedny z nejúžasnějších túr, které řecké hory nabízejí, slavná věštírna v Dodoni, nezapomenutelné kláštery Meteora, koupání v Egejském moři. Celý program završí možnost výstupu na nejvyšší horu Řecka – bájný Olymp. Cestou do Řecka a zpět navštívíme dvě vyhlášené vinařské oblasti - Negotino v Makedonii a Melnik v Bulharsku a budeme tak mít jedinečnou příležitost ochutnat a porovnat vynikající makedonská a bulharská vína s těmi řeckými.

1.

Velký okruh Řeckem - autobusem

Velký okruh Řeckem je 11-ti denní poznávací zájezd s autobusovou dopravou.

4.

Poznejte Řecké bohy

Poznejte Řecké bohy, je 11-ti denní poznávací zájezd.

5.

Řecko - velký okruh a Jónské ostrovy

Starověké Řecko - kolébka evropské civilizace. Rodiště mnoha slavných civilizací a dnes země, která nabízí obrovské množství památek nejen z období starověku. Řecko, to jsou Athény, Olympie, Korinth, Epidauros a na závěr našeho putování odpočinek u nádherně modrého Jónského moře na ostrově Korfu, který bezpochyby patří k nejkrásnějším místům Řecka.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---