Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Efi

Studia Efi s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části letoviska Nei Pori na Olympské riviéře, ve vzdálenosti cca 250m od široké písečné pláže. V přízemí budovy je možnost posezení a malá zahrádka. V blízkosti studia Efi jsou taverny, restaurace, obchody s potravinami a suvenýry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Efi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Žádná strava
Praha
Studio
13 290 Kč
11
Žádná strava
Praha
Studio
13 690 Kč
12
Žádná strava
Praha
Studio
13 590 Kč

Poloha studia Efi

Studia Efi s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části letoviska Nei Pori, ve vzdálenosti cca 250m od široké písečné pláže. V přízemí budovy je možnost posezení a malá zahrádka. V blízkosti studia Efi jsou taverny, restaurace, obchody s potravinami a suvenýry. V letovisku Nei Pori bývá po celý rok pouť s atrakcemi pro děti i dospělé (např. ruské kolo, lochneska, centrifuga, elektrická autíčka, trampolína, dráha s dětskými motorovými čtyřkolkami, střelnice, bazén s lodičkami…). Na pobřežní promenádě jsou stánky s cukrovou vatou, praženou a vařenou kukuřicí, ořechy, sušeným ovocem… Po letovisku jezdí výletní vláček z náměstí v Nei Pori do přístavu v Platamonasu a zpět (cena cca 3€). Ve středisku je též pohotovostní služba a lékárna. Každý pátek dopoledne se poblíž kostela koná trh.

Kapacita

Celková kapacita této třípatrové budovy studií Efi je 18 jednotek (2lůžková studia s možností jedné přistýlky). Součástí každého studia je koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, kuchyňský kout se základním vybavením s elektrickým vařičem a ledničkou, TV a balkón s výhledem na letovisko, vedlejší hotelovou zástavbu nebo bočním výhledem směrem k moři. Dětská postýlka je ve studiích Efi na vyžádání zdarma.

Stravování

Vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si večeře formou bufetu v hotelu Evilion vzdáleném cca 200m.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 – 8€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody studií Efi

3 hlavní výhody studií Efi: rodinné prostředí, dobrá poloha, příznivá cena.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,50 za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio / apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena...

Polohavelmi oblíbená studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části letoviska Nei Pori. V přízemí budovy je možnost posezení a malá zahrádka. V...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Žádná strava
Praha
Studio
13 290 Kč
11
Žádná strava
Praha
Studio
13 690 Kč
12
Žádná strava
Praha
Studio
13 590 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.