Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradisos

Penzion Paradisos s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží téměř na pláži. Od pláže Plaka ho odděluje pouze bazén a jedna z nejlepších taveren v okolí s překrásným výhledem na západ slunce. Ten můžete sledovat přímo od stolu při konzumaci jedné z mnoha specialit této restaurace. Ubytování svým standardem uspokojí i náročnější klienty a doporučujeme ho všem, kteří vyhledávají klid.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradisos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování:

Penzion Paradisos s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží téměř na pláži. Od pláže ho odděluje pouze bazén a jedna z nejlepších taveren v okolí s překrásným výhledem na západ slunce. Ten můžete sledovat přímo od stolu při konzumaci jedné z mnoha specialit této restaurace. Ubytování svým standardem uspokojí i náročnější klienty a doporučujeme ho všem, kteří vyhledávají klid. Studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, trezorem, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Z některých studií je výhled na moře. Jednolůžkové studio + 600 Kč/noc.

Stravování:

Dle ck - V ceně zahrnuty snídaně formou bufetu.  Možnost dokoupení stravování: snídaně zahrnuty v ceně zájezdu, večeře 530 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Pláž:

Písečná pláž v letovisku je dlouhá, i během srpna si tu najdete místo, které vám zaručí soukromí.

Vzdálenost z letiště:

Mykonos (letiště) - Naxos 30 km + 60 min lodí.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na největší, nejrozlehlejší, nejúrodnější a nejzelenější řecký ostrov souostroví Kyklady Naxos, který se...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.