Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flora

Penzion FLORA leží 70 m od pláže. Ubytování svou polohou zcela jistě zaujme ty, kteří vyžadují blízkost pláže a dostupnost místních služeb (obchody, restaurace). Studia pro 2–3 osoby a apartmán pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/ terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu (dle ck).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Flora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis ubytování:


Penzion FLORA leží 70 m od pláže. Ubytování svou polohou zcela jistě zaujme ty, kteří vyžadují blízkost pláže a dostupnost místních služeb (obchody, restaurace). Studia pro 2–3 osoby a apartmán pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/ terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Jednolůžkové studio + 450 Kč/noc. Apartmán obsazen 2 osobami + 250 Kč/noc.

Stravování:

Dle ck - Možnost dokoupení stravování: večeře 530 Kč/noc, polopenze 650 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Pláž:

Pláž v městečku je převážně písčitá, na několika místech se vyskytují skaliska, která jsou využívaná nudisty.  V okolí Agia Anna se nachází další pláže, např. Plaka, Mikri Vigla, Kastraki.

Vzdálenost z letiště:

Mykonos (letiště) - Naxos 30 km + 60 min lodí.

Aktuální popis od CK

UbytováníPenzion FLORA leží 70 m od pláže. Ubytovánísvou polohou zcela jistě zaujme ty, kteří vyžadujíblízkost pláže a dostupnost místních služeb(obchody,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.