Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Astir of Naxos

Hotel Astir of Naxos se nachází ve vzdálenosti 100 m od krásné písečné pláže a cca 10 min. chůze od centra města Naxos. Hotel Astir of Naxos má recepci, restauraci, snack bar, bar, místnost s TV, kadeřnictví, bazén s jacuzzi, dětský bazén, dětské hřiště, internetový koutek a prádelnu. V hotelu je také půjčovna kol a aut.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Astir of Naxos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Astir of Naxos se nachází ve vzdálenosti 100 m od krásné písečné pláže a cca 10 min. chůze od centra města Naxos.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování v Astir of Naxos

Pokoje s balkonem, nebo terasou a možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení (sprcha, nebo vana, WC), TV/sat., klimatizaci, telefon, vysoušeč vlasů a ledničku.

Vybavení

Hotel Astir of Naxos má recepci, restauraci, snack bar, bar, místnost s TV, kadeřnictví, bazén s jacuzzi, dětský bazén, dětské hřiště, internetový koutek a prádelnu. V hotelu je také půjčovna kol a aut.

Pláž

Písečná pláž 100 m od hotelu.

Aktuální popis od CK

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.