Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Ioannis

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Ioannis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
67 890 Kč

Středisko Agios Ioannis

Rekreační středisko Agios Ioannis (sv. Jana) leží ve stejnojmenném zálivu na jihozápadním členitém výběžku ostrova Mykonos, jen asi 4,5 kilometru od hlavního města. Z břehů zálivu, který obklopují malebné kopce porostlé nízkou zelení, lze dohlédnout až na protější ostrov Delos.

Pláž u Agios Ioannis

Pláž se pyšní jemným pískem, který láká ke slunění a koupání v mělčině při březích Egejského moře. S plážemi v okolí prý patří k těm nejkrásnějším na celém ostrově. Vrstva písku se táhne do daleka, přerušována jen menšími zátokami. Voda je tu, podobně jako v dalších letoviscích ostrova, pěkně čistá a průzračná. Nejen z toho důvodu patří Agios Ioannis k oblíbeným rodinným resortům, nicméně nudit se tu nebudou ani ti ostatní.

Co v Agios Ioannis ?

Ubytování poskytuje široký výběr – od lepších hotelů po apartmány pro více osob s vlastní kuchyní a možností vaření. Jestliže si takové ubytování vyberete, ale nebude se vám chtít pouštět do vlastních kulinářských výtvorů, zajděte do některé z taveren a restaurací. Skutečně si pochutnáte, obzvláště pokud máte rádi ryby a mořské plody. Nicméně v nabídce je také mezinárodní kuchyně, takže si pochutná úplně každý. Vstříc rodinám vychází stravovací zařízení uzpůsobením porcí a vybavením. Na dospělé čeká lahodné víno a tradiční řecké ouzo. V některých podnicích je zajištěna zábava v podobě hudby a tance, často až do rozbřesku. Mnohem větší škálu nočního veselí představuje hlavní město ostrova s řadou diskoték a nočních barů. Nezapomíná se ani na gaye a lesbičky, kteří tam mají své vlastní kluby. Všechny základní nákupní potřeby zajistí několik obchůdků a marketů, ať už jde o suvenýry, potraviny, nápoje nebo jiné běžné zboží. S větší nabídkou pak čeká na nákupůchtivé zájemce hlavní město ostrova.

Agios Ioannis a okolí

Pokud jste dobrodružné povahy nebo máte rádi historii a historické památky, vydejte se objevovat nedaleký ostrov Delos, kde se nachází množství archeologických nalezišť.

Kam se na Mykonos jezdí?

Na Mykonos se z ČR jezdí hlavně do středisek  Agios Ioannis, Elia, Mykonos (Chora) - hlavní město, Platis Gialos a Psarou.

Tipy na hotel v letovisku Agios Ioannis

Mykonos Grand od 67 890 Kč se všemi poplatky

Hotel se nachází v letovisku Agios Ioannis, cca 6 km od letiště a cca 4,5 km od hlavního města Mykonos. Hotel leží u písčité pláže. Cca 50 m od hotelu se nachází zastávka místní dopravy, kterou se můžete pohodlně dostat do hlavního města Mykonos Chora.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---