Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lagos Mare

Nově vybudovaný elegantní hotel Lagos Mare s kubistickými architektonickými prvky má ideální polohu v klidné části známého letoviska Agios Prokopios na ostrove Mykonos, jen několik minut chůze od písečné pláže, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V jedné části pláže se provozují vodní sporty a další část pláže zůstává přírodní. Autobusová zastávka je přímo u hotelu.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lagos Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lagos Mare:

Nově vybudovaný elegantní hotel Lagos Mare s kubistickými architektonickými prvky má ideální polohu v klidné části známého letoviska Agios Prokopios, jen několik minut chůze od písečné pláže, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V jedné části pláže se provozují vodní sporty a další část pláže zůstává přírodní. Autobusová zastávka je přímo u hotelu.

Ubytování:

Hotel Lagos Mare je bezbariérový a svým klientům nabízí 1lůžkové, 2lůžkové a 3lůžkové standardní pokoje, 2 a 3lůžkové pokoje superior, junior suity pro 2 nebo 3 osoby a rodinné apartmány pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou velmi dobře zařízeny v tradičním i soudobém stylu a budete zde mít pocit, jako byste byli doma. Standardní i superior pokoje jsou s prostornými balkóny, moderně vybavenou koupelnou a WC, klimatizací, TV/SAT, CD a DVD přehrávačem, fénem a kávovarem. Dětská postýlka je zdarma na vyžádání. Ve všech pokojích je možné se připojit na internet (zdarma). K vybavení hotelu Lagos Mare patří 2 bazény s barem, dětský bazén, wellness, sauna, fitness, dětské hřiště, hlídání dětí, restaurace se středomořskou kuchyní, privátní sejfy, půjčovna kol a aut a nabídka dalších aktivit (potápění, jízda na koni, výlety po ostrově).

Stravování:

Dle zájezdu, americká snídaně je podávána formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří.

Hodnocení:

Velmi příjemný hotel v klidném prostředí s dobrou nabídkou služeb. Vzdálenost od pláže: cca 260 m. Vzdálenost od přístavu: cca 3,5 km. Vzdálenost od letiště: cca 1,5 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.