Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteria vily

Vily Andromeda, Cassiopeia a Aquarius jsou postaveny ve svahu v okrajové části staré vesnice Spartochori, která je největší a stále ještě velmi tradiční vesnicí kouzelného ostrova Meganissi. Vilky Andromeda a Cassiopeia mají nádherný panoramatický výhled do krajiny a na moře. Na nejbližší pláž Spilia, která je pod vesnicí Spartochori, se dostanete chůzí ze svahu asi za 20 minut. Nahoru budete potřebovat asi 30 minut. Malý obchod, kde nakoupíte potraviny je ve vesnici. Vily Asteria mají prostorné terasy a balkóny, odkud je nádherný panoramatický výhled do kraje nebo na moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteria vily, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Astreria:

Vily Andromeda, Cassiopeia a Aquarius jsou postaveny ve svahu v okrajové části staré vesnice Spartochori, která je největší a stále ještě velmi tradiční vesnicí kouzelného ostrova Meganissi. Vilky Andromeda a Cassiopeia mají nádherný panoramatický výhled do krajiny a na moře. Na nejbližší pláž Spilia, která je pod vesnicí Spartochori, se dostanete chůzí ze svahu asi za 20 minut. Nahoru budete potřebovat asi 30 minut. Malý obchod, kde nakoupíte potraviny je ve vesnici.

Ubytování:

Vilky Andromeda, Cassiopeia a Aquarius působí velmi krásně, jsou postaveny z tradičních materiálů - z kamene ze dřeva. Každá má svůj vlastní bazén s jacuzzi, prostor na grilování a místo na parkování. Vilka Andromeda má 3 ložnice a 3 koupelny, vilka Aqarius má 3 ložnice a 2 koupelny a vilka Cassiopeia má 2 ložnice a 2 koupelny. Vilky  Asteria jsou vybaveny dobře a moderně zařízenou kuchyní (včetně lednice, sporáku, mikrovlnky, základního nádobí) a pračkou. Ve vile je TV/DVD/CD/rádio, sejf, klimatizace a fén. Každá vila má alespoň jednu koupelnu s jacuzzi, ostatní koupelny v domě bývají zpravidla se sprchou. Vily Asteria mají prostorné terasy a balkóny, odkud je nádherný panoramatický výhled do kraje nebo na moře.

Hodnocení:

Krásné luxusní ubytování, které Vám umožní strávit na kouzelném ostrově Meganissi opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Doporučujeme pronájem auta s přistavením na letišti, kde můžete auto i odevzdat. Vzdálenost od pláže a od přístavu Spilia: cca 1,2 km. Vzdálenost od dalších pláží: cca 3,5 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.