Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belvedere Aeolis

Hotelový areál Belvedere Aeolis s tradiční atmosférou je tvořen několika budovami, situovanými na ostrově lesbos v letovisku Eftalou ve svahu s krásnou zahradou s výhledem do okolí a na Egejské moře. Přírodní oblázková pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od komplexu. Letovisko Molyvos je vzdáleno cca 1 km od hotelu a je dosažitelné pravidelným linkovým autobusem nebo hotelovým minibusem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Belvedere Aeolis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Belvedere Aeolis

Hotelový areál Belvedere Aeolis s tradiční atmosférou je tvořen několika budovami, situovanými ve svahu s krásnou zahradou s výhledem do okolí a na Egejské moře. Přírodní oblázková pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od komplexu. Letovisko Molyvos je vzdáleno cca 1 km od hotelu a je dosažitelné pravidelným linkovým autobusem nebo hotelovým minibusem.

Stravování

Dle zájezdu, ALL INCLUSIVE Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední (11:00 - 13:00) a odpolední (15:00 - 17:00) snack, zákusky a zmrzlina (15:00 - 17:00). Pitný režim formou lokálních alkoholických a nealkoholických nápojů v době 11:00 - 22:30 hod.

Ubytování

Prostorné klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů, chladničku, telefon, TV/SAT a balkón nebo terasu.

Vybavení a služby

Hlavní budova Belvedere Aeolis se vstupní halou a recepcí, směnárna, restaurace s venkovní terasou, bar, TV koutek. K venkovnímu vybavení patří bazén, pool bar, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, fitness.. K dalšímu vyžití v hotelu Belvedere Aeolis za poplatek patří billiard, elektornické hry, masáže. V lobby je k dispozici zdarma wi-fi. Do Molyvosu zajíždí 3x denně hotelový shuttle bus (zdarma).

Aktuální popis od CK

DoporučeníTento krásný, zrekonstruovaný hotel leží v oblíbeném letovisku Achladies a jako jeden z mála na ostrově Skiathos nabízí program all inclusive....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.