Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Reflections Inn

Malý, sympatický hotel Reflections Inn se nachází v městečku Lygia, nedaleko živějšího letoviska Nidri. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená pouhých 120 metrů od hotelu, u kterého je k dispozici vnitřní i venkovní bazén. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Reflections Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Reflections Inn

Malý rodinný hotel s bazénem v Lygii, jen 120 m od oblázkové pláže (mezi hotelem a pláží vede silnice).   Do živého letoviska Nidri je to cca 11 km, do hlavního města Lefkas jen asi 5 km. Hotel vám zajistí zdarma 1x denně transfer do Nidri (dopoledne) a 1x denně do hlavního města Lefkas (večer). Hotel se nachází nedaleko hotelu Porto Ligia.

Vybavení hotelu Reflection Inn

Recepce, restaurace, vnitřní bar, bar u bazénu, WiFi, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, zahrada.

Pokoje hotelu Reflection Inn

Všechny pokoje jsou účelně a příjemně zařízeny a  vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (bez poplatku od 4.7. do 26.8.), SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, telefonem, balkonem či terasou. Pokoje jsou 2lůžkové, 3lůžkové, některé jsou s přistýlkou pro 4. osobu (rozkládací lůžko). Velký rodinný pokoj má obyývací část a ložnici.  Ubytovat může i 4 dospělé osoby. U tohoto pokoje doporučujeme velmi včasnou rezervaci. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle CK, all inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.