Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Reflection Sunrise

Hotel Reflection Sunrise nedaleko vesničky Nikiana na ostrově Lefkáda vzhledem k poměru ceny a nabízených služeb za nízkou cenu doporučujeme méně náročným klientům i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Reflection Sunrise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Reflection Sunrise

Malý rodinný hotel Reflection Sunrise stojí na místě s krásnými výhledy na Jónské moře a protilehlé hory, na bílé plachty křižujících se bílých plachetnic směřujících do přístavu v Nidri nebo v Nikianě.  I když je hotel postaven přímo nad mořem,  nejbližší přístup do moře je v hotelu Ionian Blue vzdáleném 450 m podél silnice, kam mají klienti hotelu Sunrise volný přístup. Do živého letoviska Nidri je to 5 km, do centra Nikiany asi 2,5 km. Hotel zajišťuje zdarma transfery na pláže v Nidri a na pláž Pasha 5x  denně.

Vybavení hotelu Reflection Sunrise

recepce, jídelna s venkovní terasou, vnitřní bar, WiFi v celém areálu hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, zahrada.

Ubytování

všech 37  pokojů bylo zrenovováno a je příjemně zařízeno a vybaveno koupelnou s WC, klimatizací (bez poplatku od 5.7. do 26.8.), SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, telefonem, balkonem či terasou. 2lůžkové pokoje mají výhled na moře, některé jsou s přistýlkou pro 3. osobu. Velký rodinný pokoj je v přízemí, velmi prostorný, s oddělenými pokoji pro děti a rodiče. Ubytovat může i 4 dospělé osoby. U tohoto pokoje doporučujeme velmi včasnou rezervaci. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování

Dkle ck, all inclusive

Pro děti

dětská postýlka, dětská vysoká židle v restauraci.

Služby za poplatek

klimatizace mimo období od 5.7. do 26.8., importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, džusy z čerstvého ovoce, káva espresso či cappuccino, čistírna prádla, pronájem kol, konzumace v baru po skončení all inclusive programu ve 22:30 hodin.

Doporučení

Reflection Sunrise je sympatický malý rodinný hotel s all inclusive programem v řeckém stylu, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, s renovovanými a dobře vybavenými pokoji, s možností koupání v moři u nedalekého hotelu Ionian Blue a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž. Pobyt zde za mimořádně výhodné ceny doporučujeme nenáročným klientům i rodinám s dětmi.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.