Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Red Tower

Na Lefkádě ojedinělá nabídka systému all inclusive v elegantním menším hotelu s bazénem, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, v blízkosti malé pláže a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž. Oblast - Lefkada

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Red Tower, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Red Tower

Příjemný a elegantní menší hotel Red Tower se v roce 2012 poprvé představí se službami all inclusive. Je postaven na skále, z areálu se nabízí nádherné výhledy na moře. Od nejbližší malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálené jen 150 m, jej dělí místní komunikace. Nejhezčí a nejznámější pláž této oblasti Perigiali, pláž Pasha, je vzdálená 800 m. V blízkém okolí je mini market i několik taveren. Do sousedního živého letoviska Nidri je to asi 2,3 km k prvním hotelům a obchodům, do centra asi 3 km. Hotel Red Tower zajišťuje zdarma transfery do Nidri několikrát denně.

Ubytování

všechny pokoje v Red Tower jsou zařízeny v příjemně barevné dekoraci, jsou vybaveny koupelnou s WC (vana nebo sprcha), klimatizací, jídelním stolem, SAT/TV, trezorem, vysoušečem vlasů, sestavou na kávu/čaj, telefonem, balkonem či terasou. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé jsou s pohovkou jako třetím lůžkem, v několika pokojích je možné ubytovat až 4 osoby. Hotel disponuje také několika suity junior s oddělenou ložnicí pro až 4 osoby. Suity jsou za příplatek. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení

recepce, WiFi v celém areálu hotelu, restaurace, bar u bazénu, snack bar, venkovní bazén s jacuzzi, dětský bazén, slunečníky a lehátky zdarma.

Stravování

Dle ck, all inclusive

Služby

importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, džusy z čerstvého ovoce, káva expresso či cappuccino, čistírna prádla, pronájem kol, konzumace v baru po skončení all inclusive programu ve 23.00 hodin.

Pro děti

dětská postýlka, dětská vysoká židle v restauraci, dětský bazén, dětské hřiště.

Doporučení pro hotel Red Tower

Na Lefkádě ojedinělá nabídka systému all inclusive v elegantním menším hotelu s bazénem, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, v blízkosti malé pláže a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž.

Aktuální popis od CK

DoporučeníSympatický menší hotel sbazénem, snádhernými panoramatickými výhledy na moře aokolí, vblízkosti malé pláže astransfery zdarma do živého střediska...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.