Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Philippos

Výborná volba pro klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidnějším prostředí rušnějšího letoviska Nidri a chtějí poznávat krásy ostrova. Úžasné ubytování v krásné zahradě s bazénem. Hlavní charakteristikou těchto studií je pohostinnost a úklid. Střetnete se zde s velmi příjemnými majiteli.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Philippos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Philippos

Studia Philippos leží v rušném letovisku Nidri se spoustou obchodů a restaurací. V okolí supermarket, banka i bankomat. Leží blízko přístavu a promenády. Od pláže jsou vzdálená cca 700 m příjemnou procházkou kolem obchodů, barů a taveren.

Vybavení

Příjemná zahrada, bazén s lehátky a slunečníky, bar, WiFi zdarma

Ubytování ve studiích Philippos

Možnost ubytování ve 2lůžkových nebo 3lůžkových studiích, která jsou účelově vybavena, po rekonstrukci v roce 2015, vybavena klimatizací, malou kuchyňkou se zakladním vybavením, miniledničkou, SAT/TV.

Stravování

Dle ck: bez stravy

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.


Aktuální popis od CK

DoporučeníVýborná volba pro klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidnějším prostředí rušnějšího letoviska Nidri a chtějí poznávat krásy ostrova. Úžasné...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.