Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nidri Zone studia

Příjemná rodinná studia Nidri Zone najdete v centru letoviska Nidri, 100 m od krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, kde je možnost pronajmout si slunečníky a lehátka za poplatek nebo využít nabídky vodních sportů. Studia jsou komfortně vybavena a nabízí snack-bar a Wi-Fi připojení.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nidri Zone studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis:


Příjemná rodinná studia Nidri Zone najdete v centru letoviska Nidri, 100 m od krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, kde je možnost pronajmout si slunečníky a lehátka za poplatek nebo využít nabídky vodních sportů. Studia jsou komfortně vybavena a nabízí snack-bar a Wi-Fi připojení. V blízkosti se nachází mnoho taveren, restaurací, obchůdků a barů. V okolí studií můžete objevovat menší zátoky s kouzelnými scenériemi, projet se loďkou nebo se projít po pláži během západu slunce.

Informace k ubytování:

dvoulůžková studia s možností až 2 přistýlek
sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
TV, klimatizace, trezor
balkon nebo terasa
 

Vybavení a služby:

součástí domu je malá kavárna s terasou 
Wi-Fi zdarma
 

Stravování:


Dle ck - Vlastní. Doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace v letovisku Nidri.

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.