Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mistral

Malá útulná vilka na Lefkadě obklopená olivovníky je ideální pro všechny, kdo vyhledávají soukromí. Ze společné terasy, plné tropických rostlin je nádherný výhled na moře a okolní přírodu. Vhodné pro klidnou dovolenou ve dvou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mistral, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Malá útulná vilka Mistral obklopená olivovníky je ideální pro všechny, kdo vyhledávají soukromí. Ze společné terasy, plné tropických rostlin je nádherný výhled na moře a okolní přírodu. Vhodné pro klidnou dovolenou ve dvou.

Pláž

Hotýlek Mistral se nachází 200 m od písečno-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Vila Mistral se nachází na klidném místě v letovisku Agios Nikitas, cca 200 m od písečno- oblázkové pláže. Nedaleko je hlavní ulice s obchody a možností nákupů.

Ubytování ve studiích Mistral

Jednoduše, ale účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, vařičem a klimatizaci (za poplatek). Možnost až dvou přistýlek.

Stravování

Bez stravy.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.