Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akti Beach studia

Akti mají výbornou polohu na ostrově Lefkada přímo u oblázkové pláže, v zahradě, která poskytuje příjemně stinná místa v zeleni, stejně tak i ke slunění. Jen 100 m od studií se nachází nejbližší obchody a supermarkety a hlavní třída, která vede centrem Nidri. K přístavu a promenádě je to od studií Akti Beach asi 500 m, příjemnou procházkou kolem obchodů, barů a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akti Beach studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Akti Beach

Akti mají výbornou polohu přímo u oblázkové pláže, v zahradě, která poskytuje příjemně stinná místa v zeleni, stejně tak i ke slunění. Jen 100 m od studií se nachází nejbližší obchody a supermarkety a hlavní třída, která vede centrem Nidri. K přístavu a promenádě je to od studií Akti Beach asi 500 m, příjemnou procházkou kolem obchodů, barů a taveren.

Vybavení

příjemná zahrada mezi budovou a pláží, lehátka a slunečníky na pláži.

Strava

Dle ck, rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu se podávají v hotelu Christiana (vzdálené cca 20m).

Služby

lehátka a slunečníky, trezor.

Ubytování

Všechna studia Akti Beach ve dvoupatrové budově jsou standardně zařízena a vybavena klimatizací, malou kuchyňkou se základním vybavením, ledničkou, TV, balkónem či terasou. Studia jsou pro 2 nebo maximálně 3 osoby.

Doporučení

Studia Akti Beach jsou skvělá volba pro ty, kdo chtějí být přímo u plaže a chtějí se stravovat sami, ať už vybírat z velkého množství lákavých nabídek taveren a restaurací nebo si nakoupit v některém ze supermarketů a vařit si. V Akti vás čeká klidná a pohodová dovolená, s živým střediskem a spoustou možností noční zábavy hned za rohem, budete-li si chtít vyrazit.

Aktuální popis od CK

DoporučeníSkvělá volba pro ty, kdo chtějí být přímo upláže achtějí se stravovat sami - ať už vybírat zvelkého množství lákavých nabídek taveren arestaurací,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.