Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aiolos - studia a apartmány

Vilka Aiolos nedávno prošla rekonstrukcí. Stojí na krásném místě, téměř bezprostředně u oblázkové pláže, asi 300 m od obchodů a taveren ve Vassiliki Ponti a asi 1,8 km od centra Vassiliki na ostrově Lefkada.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aiolos - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií a partmánů Aiolos:

Vilka Aiolos prošla rekonstrukcí. Stojí téměř bezprostředně u oblázkové pláže, asi 300 m od obchodů a taveren ve Vassiliki Ponti a asi 1,8 km od centra Vassiliki na ostrově Lefkada.

Ubytování:

3lůžková studia jsou v 1. a ve 2. patře a z balkónů je pěkný boční výhled na moře. Apartmány s 1 ložnicí a se 2 lůžky v obytné kuchyni jsou v přízemí, v 1. a ve 2. patře. Apartmány v 1. a 2. patře mají z prostorných balkónů výhled na moře.

Apartmány a studia ve vile Aiolos jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC a klimatizací (za příplatek).

Strava

dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní (bar Scherzo) a večeří (taverna Blue Beach

Hodnocení vilky Aiolos:

vyhledávané ubytování, které stojí téměř bezprostředně u pláže, klid, pozvolný vstup do moře a snadná dostupnost vodních sportů vyhovuje jak sportovně založeným párům, tak i rodinám s dětmi. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 1,8 km.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.