Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Romantica Hotel

Velkou přednostní tohoto ubytování je blízkost moře, pláže a centra městečka. Nejbližší písečná pláž s kamínky je vzdálena cca 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Romantica Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Romantica

Moderní, nově postavený hotel Romantica se 16 pokoji stojí v mírném svahu cca 60 m od moře. Majiteli hotelu patří také vilka se studii a apartmány, která se nachází ve svahu nad hotelem ve vzdálenosti cca 100 m. Do centra Agia Pelagia a na pláž se dostanete po příjezdové cestě a místní komunikaci za pár minut.

Vybavení a služby hotelu

Recepce, bar, výtah. Venkovní bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, posilovnu a saunu naleznete v cca 100 m vzdálené vilce.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje mají výhled na moře a letovisko Agia Pelagia. Pokoje se sprchou s hydromasážním panelem, WC a balkónem jsou vybaveny ledničkou, TV, telefonem, fénem, sejfem, klimatizací a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

Dle ck: Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu (mimo hlavní sezónu je snídaně podávána ve vilce, kde se nachází studia a apartmány).

Pláž u hotelu Romantica

Nejbližší písečná pláž s kamínky je vzdálena cca 200 m od hotelu Romantica. Vstup do moře je pozvolný a vhodný pro děti. Můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka, zahrát plážový volejbal nebo si vypůjčit kajak. Pokud se vydáte po místní komunikaci vedoucí podél moře směrem k hotelu Marou, dojdete na malou, přírodní oblázkovou pláž. Opačným směrem, na jih, máte řadu dalších možností ke koupání. Nejkrásnější koupání je na pláži Laggada (oceněná Modrou vlajkou), která je od vilky vzdálena cca 50 minut chůze.

Vzdálenosti

Letiště: 20 km (cca 45 min.) Vzdálenost od pláže: cca 200 m Vzdálenost od pláže Laggada: cca 3, 4 km Vzdálenost od centra Agia Pelagia: cca 300 m

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký ostrov Kythira, který oficiálně patří kJónským ostrovům, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.