Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Delfino

Hotel se nachází ve svahu porostlém zelení nad letoviskem a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Kapsali. Klidné romantické místo s přírodními krásami a zároveň bohatého kulturního vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Delfino, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Porto Delfino

Hotel Porto Delfino se nachází ve svahu porostlém zelení nad letoviskem a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Kapsali. V centru letoviska se nachází množství restaurací, barů a obchůdků.

Vybavení a služby hotelu

V hotelu Porto Delfino se nachází recepce s úschovnou zavazadel, restaurace s venkovní terasou, lobby bar, snack bar, konferenční místnost a trezor. K dispozici je bazén, zahrada a parkoviště.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají koupelnu s WC, TV/SAT, telefon, minibar, klimatizaci, Wi-Fi a balkón.

Stravování

Dle ck: Rozšířená kontinentální snídaně je formou bufetu.

Pláž u hotelu Porto Delfino

Organizovaná písčito-oblázková pláž Kapsali se řadí k nejoblíbenějším plážím na Kythiře. Kromě koupání v průzračných vodách můžete využít nabídky vodních sportů.

Vzdálenosti

Pláž Kapsali: cca 400 m Centrum Města Kythira: cca 2 km

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeLetenku Praha - Kalamata - Kythira - Kalamata - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.