Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Afrodité - studia a apartmány

Vilka Afrodité je postavena v klasickém stylu ostrova Kythira a její modrobílé barvy dokonale zapadají do místní architektury. Studia a apartmány Afrodité jsou vybaveny sprchou, WC, prostorným balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a TV. Některá studia mají výhled na moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Afrodité - studia a apartmány , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Afrodité:

Půvabná modrobílá vilka Afrodité má vynikající polohu. Je na hlavní třídě v samotném srdci Kapsali a přitom velmi blízko pláže. Pěkné koupání, restaurace a obchody jsou na dosah.

Ubytování:

Vilka Afrodité je postavena v ostrovním stylu a její modrobílé barvy dokonale zapadají do místní architektury. Studia a apartmány Afrodité jsou vybaveny sprchou, WC, prostorným balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a TV. Některá studia mají výhled na moře.

Hodnocení:

Oblíbené ubytování, vynikající poloha, blízkost pláže a pozorný majitel jsou největší předností tohoto ubytování na ostrově Kythira. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od centra Kapsali: cca 30 m. Vzdálenost od Chory: cca 3 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.