Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 21. 9. - 28. 9. 2019
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Ostrava
Stravování All inclusive
Ubytování Hotelový pokoj
20161217 31652 wbrx7n
8 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhl. na moře - 1. a 2. os. v pokoji s bočním výhledem na moře 21 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhl. na moře - Dítě do 2 let 1 000 Kč
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou s bočním výhl. na moře - 1. a 2. os. v pokoji s bočním výhledem na moře 21 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou s bočním výhl. na moře - 3. dospělá osoba v pokoji s bočním výhl. na moře 17 950 Kč
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou s bočním výhl. na moře - 1. dítě 2-13 l. 7 950 Kč
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou s bočním výhl. na moře - Dítě do 2 let 1 000 Kč
Dvoulůžkový pokoj s výhl. do zahrady - 1. a 2. os. v renovovaném pokoji s výhl. do zahrady 20 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj s výhl. do zahrady - Dítě do 2 let 1 000 Kč
Dvoulůžkový pokoj s výhl. do zahrady s přistýlkou - 1. a 2. os. v renovovaném pokoji s výhl. do zahrady 20 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj s výhl. do zahrady s přistýlkou - 1. dítě 2-13 l. 7 950 Kč
Dvoulůžkový pokoj s výhl. do zahrady s přistýlkou - Dítě do 2 let 1 000 Kč
Komplexní cestovní pojištění 496 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Sleva na auto

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčovny aut AutoWay Kréta. Půjčovna zde má českou pobočku, veškerá komunikace probíhá v češtině zde v České republice. Na ceny a podmínky se můžete podívat na stránce Půjčovna aut AutoWay Kréta (odkaz se otevírá v novém okně).

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.