Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Maria

Villa Maria je hezký 3 hvězdičkový hotel v centru Gouves, který se nachází pouhých 100 m od pláže. V centru Gouves cca 50 m od hotelu jsou kavárny, taverny a obchody. Hosté hotelu budou využívat All inclusive program v krásném 4 hvězdičkovém hotelu Aphrodite Beach, který se nachází pouhých 5 m od hotelu Villa Maria.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Maria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Villa Maria

Villa Maria je hezký 3 hvězdičkový hotel v centru Gouves, který se nachází pouhých 100 m od pláže. V centru Gouves cca 50 m od hotelu jsou kavárny, taverny a obchody. Hosté hotelu budou využívat All inclusive program v krásném 4 hvězdičkovém hotelu Aphrodite Beach, který se nachází pouhých 5 m od hotelu Villa Maria (klienti musí projít cca 50 metrů od Villa Maria k hlavnímu vchodu hotelu Aphrodite Beach).

Vybavení hotelu Villa Maria

V hotelu Villa Maria je k dispozici recepce, připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu (zdarma), supermarket, dětský bazén a venkovní bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. V hotelu Aphrodite Beach je hostům k dispozici recepce s lobby, satelitní TV koutek, konferenční místnost až pro 250 osob, Mini Market (mezinárodní tisk), amfiteátr, vnitřní bazén se sladkou vodou (vyhřívaný na začátku a na konci sezóny), dva venkovní bazény (jeden se sladkou vodou a druhý se slanou), dětské bazény se slanou vodou a se sladkou vodou, lehátka a slunečníky (zdarma) a mnoho dalšího. Zařízení pro osoby se zdravotním postižením: veřejné toalety, výtahy a rampy ve venkovních prostorách, dostupné vozíky, snadný přístup k hotelu (restaurace, bary, atd.), snadný přístup k pláži.

Vybavení pokojů

Pokoje v hotelu Villa Maria  jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem, WC), kuchyňským koutem s lednicí, sporákem, televizí, klimatizací (za poplatek dle CK), s obývacím prostorem a balkonem nebo terasou. Trezor na pokoji (za poplatek dle CK).

Pláž

Krásná pláž se nachází 100 m od hotelu Villa Maria.

Sport & Fitness

Fitness, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní fotbal, šipky, vodní basketbal, vodní volejbal a polo, vodní gymnastika, aerobik.

V rámci All inclusive v hotelu Aphrodite Beach je klientům k dispozici: Mini golf (od 12:00 do 16:00 hodin), tenis, volejbal, ping-pong (rezervace na recepci), kánoe na pláži, mini klub s animačním týmem.

Stravování

dle CK, All inclusive v hotelu Aphrodite Beach zahrnuje: Snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci hotelu. Všechny místní alkoholické i nealkoholické nápoje (s výjimkou čerstvé pomerančové šťávy), čepované pivo, místní víno (bílé, růžové a červené), Ouzo, Raki, brandy, nealkoholické nápoje (Coca-cola, limonády, Fanta, atd.), koktejly (viz katalog All Inclusive na baru). All Inclusive je nabízen v baru hotelu od 10:00 do 23:00 hodin, a během všech jídel v restauraci. Káva, čaj, zmrzlina a zákusky od 15:00 do 16:00 hodin.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). V hotelu Aphrodite Beach jsou pro děti vysoké židličky v restauraci, kočárky (na zálohu), hlídání dětí (za poplatek), sterilizátory a láhve (za poplatek), dětské hřiště, miniklub,Mini Disco, animační programy pro děti.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisCLEVER nabídka! Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od