Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tylissos Beach

Hotel Tylissos Beach má výbornou polohu - je situovaný na okraji města Ierapetra na jižní Krétě, od písčito-oblázkové pláže ho odděluje pouze místní komunikace. Celému hotelu dominuje bílá a světlé pastelové barvy. Z terasy před hotelem se nabízí krásný výhled na otevření moře a zapadající slunce, zadní část hotelového areálu vyplňují bazény a zahrada. Do města se dostanete krátkou procházkou po pobřežní promenádě, kterou vám zpříjemní hovorní obchodníci s nabídkou různých produktů či vůně jídel z restaurací a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tylissos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha:

Hotel Tylissos Beach má výbornou polohu - je situovaný na okraji města Ierapetra, od písčito-oblázkové pláže ho odděluje pouze místní komunikace. Celému hotelu dominuje bílá a světlé pastelové barvy. Z terasy před hotelem se nabízí krásný výhled na otevření moře a zapadající slunce, zadní část hotelového areálu vyplňují bazény a zahrada. Do města se dostanete krátkou procházkou po pobřežní promenádě, kterou vám zpříjemní hovorní obchodníci s nabídkou různých produktů či vůně jídel z restaurací a taveren.

Kapacita Tylissos Beach:

69 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava:

Prostorná vstupní hala s recepcí, lobby bar Dionysos s vnitřním i venkovním posezením, s TV/SAT a DVD, vnitřní restaurace, bazén pro dospělé, samostatný dětský bazén. Nechybí bar u bazénu s celodenní nabídkou chutných nápojů. V budově Tylissos Beach jsou dva výtahy, k dispozici je biliard, společenské hry, malá knihovna. Pro sportuchtivé jsou hned vedle hotelu tenisové kurty (nepatří hotelu, jsou za poplatek) a menší fotbalové hřiště. Na pláži je možné si zahrát plážový volejbal. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži pro hotelové hosty zdarma.

Ubytování v Tylissos Beach:

2-3 lůžkové pokoje zařízené v pastelových barvách, mají koupelnu (sprcha nebo vana/WC), telefon, ledničku, trezor (za poplatek), TV/SAT, balkon. Z balkónů je přímý nebo boční výhled na moře, několik pokojů má výhled na bazén a zahradu. K dispozici jsou i výborně řešené rodinné pokoje pro 4 osoby s oddělenou ložnicí, se dvěma koupelnami, které mají stejné vybavení, ale nemají balkon. Okna jsou orientována do atria. Nepřehlédnutelným a zajímavým detailem ve vybavení pokojů je velké zrcadlo.Všechny pokoje mají centrální klimatizaci v ceně, dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) formou teplého a studeného bufetu v hotelové restauraci Tylissos Beach
  • místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (teplé a studené) v barech: hlavní/lobby bar (18:00-24:00), bar u bazénu (10:00-18:00) 
  • drobné občerstvení během dne podávané v baru u bazénu
  • společenské hry (šachy, scrabble, karty ...)
  • příležitostné sportovní turnaje a cvičení nebo večerní programy pro dospělé
  • lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma

Náš názor na Tylissos Beach:

Hotel, který vám nabídne víc, než vidíte na fotografiích. Vhodný pro všechny, kteří na dovolené ocení blízkost pláže a zároveň města se všemi jeho lákadly. Nezapomenutelný výhled na všudypřítomné moře a barevný západ slunce. V naší nabídce je hotel Tylissos Beach již několik let, část personálu hovoří slovensky.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na okraji města lerapetra, v sousedství hotelu Petra Mare, se nachází příjemný a oblíbený hotel Tylissos Beach. Z terasy před hotelem se...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.