Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalia

Hotel je vystavěn v centru živého letoviska Hersonissos, nejbližší písečná pláž se nachází jen 50 m od hotelu. Relaxovat můžete také u hotelového bazénu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a popis hotelu Thalia

Oblíbený hotel Thalia 3* se nachází v centru živého letoviska Hersonissos, cca 50m od písečné pláže. Je vhodný především pro klienty, kteří vyhledávají rušný noční život. V letovisku se nachází množství barů, diskoték, restaurací a taveren. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 23 km.

Vybavení hotelu Thalia

Hotel nabízí pro své klienty: - 24 hodinovou recepci - bazén - lobby bar - lehátka a slunečníky u bazénu (za poplatek) - masažní místnost - posilovna - restaurace

Vybavení pokoje

Nabízíme tyto pokoje: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky: balkon, klimatizace (za poplatek), vlastní sociální zařízení, fén, satelitní TV, mini lednička, trezor (za poplatek) Jednolůžkový pokoj: balkon, klimatizace (za poplatek), vlastní sociální zařízení, fén, satelitní TV, mini lednička, trezor (za poplatek)

Stravování

Dle ck: Snídaně nebo polopenze. Změna složení a služeb programu stravování vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Nejbližší písečná pláž je vzdálena 50 m od hlavního vchodu hotelu Thalia. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek). V pěším dosahu se nachází areál Star Beach s písečnou pláží a atrakcemi (za poplatek).

Sport a zábava

Nedaleko vzdálený areál Star beach (za poplatek). Posilovna (za poplatek) Masáže (za poplatek)

Služby za poplatek

Lednice (cca 20 EUR/7 nocí), klimatizace (cca 45 EUR/7 nocí), lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu bídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisOblíbený hotel Thalia 3* se nachází v centru živého letoviska Hersonissos, cca 50m od písečné pláže. Je vhodný především pro klienty, kteří...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.