Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess Europa

Hotel ve známém letovisku Matala na jihu Kréty, které nabízí jednu z nejkrásnějších a neoblíbenějších pláží ostrova Kréta. Vhodné pro nenáročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princess Europa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Princess Europa

Hotel Princess Europa se nachází na klidném místě, cca 400 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen místní komunikací. Do centra letoviska Matala s řadou obchůdků, taveren a barů je to cca 600 m. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 75 km.

Vybavení hotelu Princess Europa

Hotel Princess Europa nabízí vstupní halu s recepcí, bar, TV místnost, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování

2lůžkové pokoje mají koupelnu/WC, telefon, ledničku, klimatizaci, balkon nebo terasu.

Stravování

Dle ck: bufetová polopenze, možnost příplatku all inclusive - během jídla místní vína, místní piva, karafa vody, ovocné džusy, soda. Studený snack 10.00 - 18.00 hod. v Garden baru. Nápoje jsou servírovány v časovém rozmezí 10.30-23.00 hod. - místní nápoje - ouzo, rakije, místní brandy, pivo, překapávaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, místní vína, koktejly a místní alkohol (whisky, vodka, rum a gin). Služba all inclusive nezahrnuje importované nápoje, jsou za extra příplatek. Po 23.00 hod. se všechny nápoje platí. All inclusive končí v den odjezdu v 15.00 hod.

Pro děti

Dětský bazén.

Služby za poplatek

Připojení na internet na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži.

Internet

WiFi na recepci a v baru zdarma.

Aktuální popis od CK

DoporučeníHotel ve známém letovisku Matala na jihu Kréty, které nabízí jednu z nejkrásnějších a neoblíbenějších pláží ostrova. Vhodné pro nenáročné klienty....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.