Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Krits Hotel

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou, který prošel rekontrukcí v roce 2014 leží jen 250 m od písečné pláže letoviska Hersonissos. V blízkosti se nachází řada obchůdků a taveren a restaurací. Hotel je vhodný pro kleinty, kteří vyhledávají aktivní denní a noční život v kombinaci s pohostinnou rodinou atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Krits Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Krits

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou, který prošel rekontrukcí v roce 2014. Krits Hotel je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznávat místní památky a archeologická naleziště a zároveň využívat všech možností rušného kosmopolitního letoviska. Hotel se nachází pouhých 25 km od letiště Heraklion. V blízkosti se nachází řada obchůdků a taveren a restaurací. Hotel je vhodný pro kleinty, kteří vyhledávají aktivní denní a noční život v kombinaci s pohostinnou rodinou atmosférou.

Vybavení hotelu Krits

Recepce - tenisový kurt - sladkovodní bazén - bar u bazénu - snack bar. - Wi Fi zdarma na recepci

Vybavení pokoje

Hotel Krits se skládá z 22 apartmánů s výhledem na moře a nebo do hor. Hotel nabízí ubytování v : Junior Suite MV pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo s terasou, satelitní TV, klimatizací (za poplatek), minichladničkou, fénem na vlasy a trezorem (za poplatek). Junior Suite SV pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo s terasou s výhledem na moře, satelitní TV, klimatizací (za poplatek), minichladničkou, fénem na vlasy a trezorem (za poplatek).

Stravování

Dle ck: Stravování formou polopenze. Snídaně formou bufetu a večeře nabízející klasickou řeckou kuchyni. Změna složení a služeb programu stravování vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Nebližší písčitá pláž se nachází cca 250 m od hotelu Krits (lehátka a slunečníky za poplatek).

Pro děti

Labyrint park (za příplatek).

Sport a zábava

Tesnisový kurt, billiart (za poplatel), řecké večery. Veškeré informace ohledně nabídky vodních a plážových sportů obdržíte po příjezdu do destinace.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPříjemný hotel s rodinnou atmosférou, který prošel rekontrukcí v roce 2014. Krits Hotel je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznávat místní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.