Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Krits Hotel

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou, který prošel rekontrukcí v roce 2014 leží jen 250 m od písečné pláže letoviska Hersonissos. V blízkosti se nachází řada obchůdků a taveren a restaurací. Hotel je vhodný pro kleinty, kteří vyhledávají aktivní denní a noční život v kombinaci s pohostinnou rodinou atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Krits Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a popis hotelu Krits

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou, který prošel rekontrukcí v roce 2014. Krits Hotel je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznávat místní památky a archeologická naleziště a zároveň využívat všech možností rušného kosmopolitního letoviska. Hotel se nachází pouhých 25 km od letiště Heraklion. V blízkosti se nachází řada obchůdků a taveren a restaurací. Hotel je vhodný pro kleinty, kteří vyhledávají aktivní denní a noční život v kombinaci s pohostinnou rodinou atmosférou.

Vybavení hotelu Krits

Recepce - tenisový kurt - sladkovodní bazén - bar u bazénu - snack bar. - Wi Fi zdarma na recepci

Vybavení pokoje

Hotel Krits se skládá z 22 apartmánů s výhledem na moře a nebo do hor. Hotel nabízí ubytování v : Junior Suite MV pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo s terasou, satelitní TV, klimatizací (za poplatek), minichladničkou, fénem na vlasy a trezorem (za poplatek). Junior Suite SV pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo s terasou s výhledem na moře, satelitní TV, klimatizací (za poplatek), minichladničkou, fénem na vlasy a trezorem (za poplatek).

Stravování

Dle ck: Stravování formou polopenze. Snídaně formou bufetu a večeře nabízející klasickou řeckou kuchyni. Změna složení a služeb programu stravování vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Nebližší písčitá pláž se nachází cca 250 m od hotelu Krits (lehátka a slunečníky za poplatek).

Pro děti

Labyrint park (za příplatek).

Sport a zábava

Tesnisový kurt, billiart (za poplatel), řecké večery. Veškeré informace ohledně nabídky vodních a plážových sportů obdržíte po příjezdu do destinace.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPříjemný hotel s rodinnou atmosférou, který prošel rekontrukcí v roce 2014. Krits Hotel je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznávat místní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.