Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ikaros

Dobře udržované vilky jsou postaveny nedaleko od příjezdové komunikace, která vede do Plakiasu. Jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou.  Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, z 1. patra na moře.Oblast - jižní Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ikaros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis studií a apartmánů Ikaros

Studia a apartmány Ikaros mají 2-5 lůžek,  stravování je vlastní

Studia a apartmány Ikaros - poloha

Dobře udržované vilky jsou postaveny nedaleko od příjezdové komunikace, která vede do Plakiasu. Jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou. Na pláž se dostanete po příjezdové komunikaci (asi 350 m) a dále po zpevněné cestě, která Vás zavede na východní část pláže, kde je pláž Plakias nejkrásnější. Do centra městečka Plakias se dostane buď po silnici nebo sejdete-li k moři po pobřežní promenádě asi za 20 min. Asi 1 min. od domu jsou 2 taverny (Oassis a Ifigenia). Nejbližší supermarket je vzdálen asi 700 m.

Ubytování

Studia Ikaros se 2 lůžky (1 studio má 3 lůžka) jsou v hlavní budově a to buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, z 1. patra na moře. Apartmány Ikaros jsou v přízemních bungalovech a jejich terasy směřují k bazénu nebo do zahrady. Jedná se o apartmány buď s 1 ložnicí, kde v obytné kuchyni jsou další 2 lůžka (gauč nebo rozkládací křeslo) nebo se 2 ložnicemi, kde v obytné kuchyni je další lůžko (gauč). Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a některých elektrospotřebičů), TV, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Můžete si zde vyžádat dětskou postýlku. U vily je místo na parkování. Ikaros má bazén s lehátky a slunečníky, malé dětské hřiště a zákoutí s příjemným posezením.

Shrnutí

Ikaros studia a apartmány jsou postaveny v krásném prostředí pěstěné zahrady, kde největší předností je pohoda a překrásné výhledy především na hory. Vzdálenost k pláži také není na překážku, vezmeme-li v úvahu, že za pár minut se dostanete na nejkrásnější část pláže plakiaského zálivu.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 890 m Vzdálenost od centra: cca 1,4 km

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.