Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Happy Days studia a apartmány

Komplex studií a apartmánů je umístěn v areálu se dvěma venkovními bazény. Nedaleko studií jsou nejbližší restaurace a obchody. Rušnější centrum letoviska Malia je cca. 400 m od hotelu. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Happy Days studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis studií Happy Days

Rodinný komplex se nachází v letovisku Malia, které je vzdáleno pouhých 33 kilometrů od města Heraklion a 28 kilometrů od mezinárodního letiště. Malia je vyhledávané letovisko pro možnost relaxační, ale i aktivní dovolené. Centrum tohoto letoviska je vzdáleno pouze 450 metrů, nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny 150 metrů. V centru se také nachází zastávka místní autobusové dopravy, odkud je dobré spojení do dalších měst.

Vybavení hotelu Happy Days

Recepce - 2 venkovní bazény - lehátky a slunečníky u bazénu zdarma - bar u bazénu - mini market

Vybavení pokoje

K dispozici jsou tyto typy pokojů: Studio pro 2 osoby nebo 3 osoby - vlastním sociální zařízení - koupelna se sprchou - vysoušečem vlasů - klimatizace (za poplatek) - televize - Wi-fi připojením (za poplatek) - chladnička - kuchyňský kout - balkonem nebo terasou. Apartmán pro 2 osoby nebo pro 3 osoby (1 bedroom) - vlastním sociální zařízení - koupelna se sprchou - vysoušečem vlasů - klimatizace (za poplatek) - televize - Wi-fi připojením (za poplatek) - chladnička - kuchyňský kout - balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck: bez stravy - snídaně - polopenze

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena cca 1,2 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Venkovní bazény, možnosti zábavy v centru letoviska.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisRodinný komplex se nachází v letovisku Malia, které je vzdáleno pouhých 33 kilometrů od města Heraklion a 28 kilometrů od mezinárodního...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.