Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alianthos Beach

Hotel Alianthos Beach je nejoblíbenějších hotel v letovisku Plakias na ostrově Kréta. Kvalitní ubytování, malá vzdálenost od pláže a poloha hotelu na okraji centra letoviska uspokojí širokou klientelu.Příjemný hotel tvoří tří budovy. Hotel leží přímo u písčité pláže, v centru městečka Plakias.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alianthos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Alianthos Beach

Příjemný hotel Alianthos Beach tvoří tří budovy. Hotel leží přímo u písčité pláže, v centru městečka.

Stravování

Polopenze ve stylové hotelové restauraci je podávána formou bufetu, u některých zájezdů večeře servírované s výběrem „a la carte“ z jídel o třech chodech..

Ubytování

Luxusní renovované pokoje v hlavní budově Alianthos Beach jsou klimatizované, s možností jedné přistýlky. Vybaveny jsou sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT TV, rádiem, lednicí a balkonem.

Vybavení a služby v hotelu Alianthos Beach

Recepce, restaurace, televizní místnost, směnárna, půjčovna aut a motocyklů. U jedné z budov je koutek pro děti (houpačky a hřiště). V blízkosti hotelu naleznete supermarket a mnoho dalších obchodů s potravinami a suvenýry. Možnost využití bazénu v okolních ubytovacích zařízeních.

Názor CK

Hotel Alianthos Beach je nejoblíbenějších hotel v letovisku Plakias. Kvalitní ubytování, malá vzdálenost od pláže a poloha hotelu na okraji centra letoviska uspokojí širokou klientelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.