Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunset studia

Výhodou studií Sunset je možnost využití bazénu v sousedním penzionu Maria. Studia leží nedaleko nádherné písečné pláže. V klidném letovisku je veškeré potřebné vybavení.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunset studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sunset

Penzion Sun Set s možností využívání bazénu v sousedním penzionu Marie, leží 170 m od písčité pláže, cca 150 m od centra městečka Agios Stefanos

Vybavení studií Sunset

Prostorná studia Sunset pro 2–3 osoby  jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, větrákem a balkónem.  Všechna studia jsou v patře. Úklid a výměna ručníků a povlečení probíhá 2x za pobyt. Jednolůžkové studio + 300 Kč/noc. 

Stravování

Dle ck: Možnost dokoupení stravování: večeře 320 Kč/noc, polopenze 420 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu. 

Vzdálenosti

Vzdálenost z letiště: Korfu (letiště) - Agios Stefanos 40 km.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi na dovolenou na ostrov Korfu, který patří mezi nejzelenější ostrovy Řecka, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy již od roku 2013...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.