Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Barbara studia

Penzion se nachází jen pár kroků od nádherné písečné pláže. Je obklopen upravenou zelení. V přízemí je vlastní restaurace a nedaleko i obchod se základními potřebami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Barbara studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Santa Barbara

Penzion  Santa Barbara  leží  v   podstatě na pláži, naše studia jsou umístěna 50m od úžasné písečné pláže Santa Barabara , kde najdete plážový servis, ale pokud si popojdete opravdu malý kousek doleva, či doprava po pláži, najdete si místečko, kde budete sami a to i v hlavní sezóně.  Nejbližší větší letovisko je Agios Georgios jih. Vzdálenost z letiště: 39 km.

Ubytování v penzionu Santa Barbara

Moderně vybavená studia pro 2-3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, balkónem/terasou a klimatizací za poplatek. Ubytování má svou vlastní restauraci (wi-fi připojením zdarma) a v okolí naleznete další restaurace a též obchod s potravinami.  Jednolůžkové studio (na dotaz)    

Stravování

Dle ck: vlastní, možnost dokoupení stravování: večeře 320 Kč/noc, polopenze 420 Kč/noc. 

Aktuální popis od CK

Ubytování Pojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na ostrov Korfu, který patří mezi nejzelenější ostrovy Řecka, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy již...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.