Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Romeo a Juliet studia

Obklopen zelení v klidném prostředí se nachází penzion Romeo a Juliet. Nejbližším větším letoviskem je Agios Georgios jih. Doporučujeme klientům vyhledávajícím klidnou a nerušenou dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Romeo a Juliet studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Romeo a Juliet

Penzion Romeo a Juliet leží  350m  od  úžasné  písečné  pláže  Santa  Barbara, kde naleznete plážový servis,  ale pokud si popojdete opravdu malý  kousek  po  pláži,  naleznete  si  místečko,  kde  budete sami a to i v hlavní sezóně. Jedná se o dvoupodlažní dům s posezením venku a klidným prostředím v sousedství domu Villa Rosa. Nejbližší větší letovisko je Agios Georgios jih. Vzdálenost z letiště: 39 km.  

Ubytování v penzionu Romeo a Juliet

Studia pro 2-3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, klimatizací za poplatek. V okolí je několik restaurací a též obchod s potravinami. Možnost zapůjčení kola za 500 Kč/pobyt. Objednávku je nutné provést při objednání zájezdu, nejpozději do 31. 3. 2019.   Jednolůžkové studio (na dotaz) + 400 Kč/noc.    

Stravování

Dle ck: vlastní, možnost dokoupení stravování: večeře, polopenze 

Aktuální popis od CK

Ubytování Pojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na ostrov Korfu, který patří mezi nejzelenější ostrovy Řecka, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.