Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zacharula

Uprostřed udržované zahrady v městečku Lassi, nedaleko hlavního města Argostolii se nachází penzion Zacharula. Oblíbená pláž Makris Gialos je vzdálená asi 10 minut chůze, v blízkém dosahu jsou i obchody, taverny a supermarket. Penzion Zacharula je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají ubytování v příjemném a klidném prostředí v dobré dosažitelnosti většího města. Oblast - Kefalonie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zacharula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Ubytování v penzionu Zacharula

Penzion Zacharula s bazénem 6 x 14 m leží 300 m od písčité pláže v letovisku Lassi. Penzion Zacharula  se skládá ze 4 domečků. V každém z nich jsou 2 studia pro 2-4 osoby vybavena kuchyňským koutem, sociálním zařízením, balkonem, TV a klimatizací za poplatek.

Na sezónu 2017 byly postaveny dva nové domečky kde jsou apartmány pro 3-4 osoby.

Vybavení

Rozlehlá zahrada zajištující naprosté soukromí je plná olivových stromů, které nabízejí dostatek stínu i v letních měsících. Nedaleko penzionu Zacharula se nachází ulice s obchody, tavernami a supermarkety. Do centra hlavního města Argostoli se dostanete cca. 30-ti minutovou procházkou (2 km), která nabízí překrásné výhledy na moře, přilehlé okolí a západ slunce nebo autobusem, který staví nedaleko penzionu. 

Pláž u penzionu Zacharula

Pláž Makris Gialos je ve vzdálenosti 10-ti minut od ubytování.

Stravování

Dle ck: vlastní. 

Za příplatek možnost: večeře 400 Kč/noc, polopenze 550 Kč/noc (ceny sezona 2018)

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký ostrov Kefalonie, kterýje největším pokladem na modréhladině Jónského moře, často nazývaný jako...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.