Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Xi Village

Komplex čtyř moderních vilek leží v upraveném areálu ve vzdálenosti cca 60 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je plážový bar, obchod a dvě taverny. Do městečka Lixouri na Kefalonii (7 km) se můžete dopravit autobusovou linkou, která jezdí několikrát denně.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Xi Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Studio
17 490 Kč

Poloha komplexu Xi Village

Komplex čtyř moderních vilek leží v upraveném areálu ve vzdálenosti cca 60 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je plážový bar, obchod a dvě taverny. Do městečka Lixouri (7 km) se můžete dopravit autobusovou linkou, která jezdí několikrát denně.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Prostorné apartmány Xi Village jsou s terasou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), klimatizací zdarma, telefonem, TV, trezorem, lednicí, vařičem, malou kuchyňkou se základním nádobím. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Komplex Xi Village má recepci, internetový koutek, bar, směnárnu, zahradu, venkovní bazén, prádelnu, obchůdek, buzení po telefonu, odpočinkový kout, dětské hřiště, gril.

Pláž

Písečná pláž 60 m od apartmánového komplexu Xi Village. Slunečníky a lehátka za poplatek. Vodní sporty na pláži.

Doporučení

Dovolená zde je vhodná pro ty klienty, kteří mají rádi klid v bezprostřední blízkosti nádherné pláže.

Aktuální popis od CK

DoporučeníNádherné ubytování ve velice poptávané lokalitě u červené pláže Xi. Povinné příplatkyPobytová taxa 1,50 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Studio
17 490 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.