Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

V Boutique

Menší butikový hotel s famózní atmosférou. Hotel je po kompletní renovaci a nachází se přímo u krásné široké písčité pláže. Do města Lixouri s mnoha nákupními možnostmi a zábavou jezdí pravidelné autobusové spoje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili V Boutique, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu V Boutique

Hotel V Boutique se nachází v oblasti Luxouri cca 50 m od písčité široké pláže. Autobusová zastávka je přímo před hotelem, funguje zde pravidelná doprava do města Luxouri (4 km), kde je řada nákupních možností, barů, kaváren a taveren. Cena autobusu je 4 EUR, taxi má však cenu shodnou.

Vybavení hotelu V Boutique

Hotel V Boutique se skládá ze tří budov a recepce. Celkem hotel disponuje 13 pokoji, což vytváří pohodovou atmosféru. Recepce je otevřena 24 hod. denně, restaurace, hotelový bar, bazén, slunečníky a lehátka na pláži i u bazénu zdarma, plážové osušky 1x za pobyt zdarma.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje po kompletní rekonstrukci s krásným výhledem do zahrady nebo na moře. Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, trezorem, SAT/LED TV, kávovarem, čajovou soupravou (zdarma), WC, sprchou, minibarem (za poplatek)

Stravování

Dle ck: snídaně, možnost polopenze

Služby za poplatek

Minibar

Internet

WiFi zdarma v celém areálu

Aktuální popis od CK

DoporučeníMenší butikový hotel s famózní atmosférou. Hotel je po kompletní renovaci a nachází se přímo u krásné široké písčité pláže.Povinné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.