Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sami Beach

Rodinný hotel zasazený do zeleně poskytuje hostům klid, pohodu a řeckou pohostinnost. Vyhodou je jeho poloha přímo u krásné pláže Sami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sami Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sami Beach

Hotel Sami Beach je umístěný na okraji malé vesničky Karavomylos, cca 1 km od přístavu, obchodů a taveren ve městě Sami. U hotelu se nachází oblázková pláž, která se řadí mezi nejhezčí na ostrově.

Vybavení hotelu Sami Beach

Restaurace, TV místnost, internetový koutek a knihovna, bazén s mořskou vodou, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, stolní tenis, tenis, jóga.

Ubytování

1-2lůžkové pokoje s výhledem na hory - klimatizace, koupelna s WC, TV, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, minilednička, balkón/terasa.
Výhled na moře za poplatek na vyžádání.

Stravování

Dle ck: snídaně

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání, dětské hřiště.

Internet

WiFi připojení zdarma.

Aktuální popis od CK

DoporučeníRodinný hotel zasazený do zeleně poskytuje hostům klid, pohodu a řeckou pohostinnost. Vyhodou je jeho poloha přímo u krásné pláže.Povinné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.