Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Skala

Porto Skala hotel je rozlehlý komplex posazený v krásných zahradách v klidném prostředí střediska Skala na ostrově Kefalonie. Je to perfektní místo ve tvaru amfiteátru a s úžasným nezapomenutelným výhledem na Jónské moře. Tento hotel je postavený v typickém řeckém stylu a všechny pokoje jsou světlé a komfortní, některé s výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Skala, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
All inclusive
Praha
Hotel nebo penzion
30 990 Kč
12
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
22 990 Kč

Popis hotelu Porto Skala

Porto Skala hotel je rozlehlý komplex posazený v krásných zahradách v klidném prostředí. Je to perfektní místo ve tvaru amfiteátru a s úžasným nezapomenutelným výhledem na Jónské moře. Tento hotel je postavený v typickém řeckém stylu a všechny pokoje jsou světlé a komfortní, některé s výhledem na moře. V blízkosti Porto Skala jsou menší romantické zátoky s menšími oblázkovými plážemi s krásně čistým mořem. Starostlivý a pečlivý personál dotváří pak přátelskou a uvolňující atmosféru. Hotel je situovaný 3 km od centra překrásného letoviska Skala, kde naleznete spoustu obchůdků, barů a restaurací. 1,5 km od hotelu začíná známá a oblíbená písečná pláž Skala a 8,5 km dále naleznete krásný malý přístav, zvaný Poros a romantickou vesničku téhož jména.

Vybavení hotelu Porto Skala

Porto Skala leží 50 m od malé oblázkové pláže oddělené pobřežní komunikací a 1,5 km od známé písečné pláže Skala a 8,5 km od přístavu Poros. Je tu restaurace, bar, pool/snack bar internet koutek, wifi internet v hale konferenční místnost minimarket bazén s brouzdalištěm, dětské hřiště minigolf, stolní tenis, fitness minibus na pláž Skala zdarma.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV/SAT, rádio, telefon, minilednička, vysoušeč vlasů, trezor, rychlovarná konvice, klimatizace a balkon nebo terasa. Možnost 1 -2 přistýlek (palanda pro děti)

Stravování v Porto Skala

Dle CK, polopenze formou bufetu či servírované (v závislosti na počtu osob).

Další údaje

74 pokojů v 10ti dvoupatrových budovách Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Porto Skala na webu

Hotel Porto Skala

Názory klientů na hotel Porto Skala

"Nádherná dovolená" . S rodinou jsem strávila neuvěřitelně nádherných 11 dnů v hotelu Porto Skala. Chtěla bych poděkovat za bezproblémový a hladký průběh cestování. Hlavně bych chtěla poblahopřát k výběru delegátky, která se o nás starala naprosto vzorně !! Dita Mandová Vojnarová, Olomouc.

"Příjemná dovolená" - chci poděkovat za velmi příjemnou dovolenou na ostrově Kefalonia v hotelu Porto Skala. Jiří Rajman

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

* v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Řecko, trajekt na ostrov (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Kefalonie – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Aktuální popis od CK

Poloha- V mírném svahu - Centrum městečka Skala je cca 3 km (možnost využít hotelový minibus zdarma) - Nákupní možnosti, restaurace a bary cca 2 km -...

DoporučeníHotelový komplex je zapojen do programu na ochranu životního prostředí, vareálu roste mnoho přírodních repelentů jako bazalka, máta a levandule,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
All inclusive
Praha
Hotel nebo penzion
30 990 Kč
12
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
22 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.